Ofis Taşıma

Kurumsal taşımacılık firmamız olarak uzun yıllardır hizmetlerimiz ve müşteri memnuniyetimizle sizinleyiz. Her zaman güler yüzlü, a dan z ye her konuda titiz çalışmalarımızla bugüne kadar birçok müşterimizin yüzünü güldürdük. Özellikle ofis taşıma alanında çalışmalarımız son derece profesyoneldir.  

ofis taşımacılığıOfislerin ve her kapsamda küçük ya da geniş çaplı çalışma alanlarının taşınması için firmamıza güvenebilirsiniz. Hem şehir içi, hem de şehir arası taşımalarınızı uygun araçlarımızla yapmaktayız. Parsiyel taşımacılık anlamında, çok az sayıda eşyaların taşınmasından, fabrika gibi çalışma alanlarının nakliyesine kadar firmamıza başvurabilirsiniz.

 
Ofis taşımacılığı anlamında, öncelikle profesyonel bazda Avrupa kriterlerinde hizmet sunduğumuzu belirtelim. Bize çağrı merkezimizden ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Taşımacılık işinin kapsamına göre firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Gerekli durumlarda ekibimiz keşif ile ön inceleme yaptıktan sonra fiyatı size sunacaktır. 

Eşyaların sıralanması ve sınıflandırılması işlemleri yapıldıktan sonra, planlama ve malzeme temini ile size net bir nakliye günü verilecektir.  

Tarihte ekibimiz, Bostancı ofis  taşıma yapılacak alana gelerek gerekli eşyaların demontesi yapılmaktadır. Bu noktada tüm teknisyenlerimizin alanlarında uzman olduklarını belirtelim. Örneğin mobilyaların sökülmesinde ve montajında usta marangozlarımız çalışmaktadır. Eşyalarınıza kesinlikle zarar gelmeyeceği gibi, yeni yerinde de mükemmel şekilde yerleştirilmesi ekibimiz tarafından yapılır.
Aynı durum beyaz eşyalar ve bilgisayarlar için de geçerlidir.  

Her türlü elektronik cihazın uzman teknisyenlerimizin tarafından söküleceğinden ve yeniden yerleştirileceğinden emin olunuz. Eşyaların türlerine ayrılarak paketlenmesi, muhafazaya alınması, kutulanması da firmamız tarafından yapılmaktadır. Kırılacak eşyalar da özenli olarak muhafazaya alınır ve nakliyesi yapılır.  

Araçlarımız klimalı, eşya taşımaya son derece uygun, güvenli nakliyata uygun araçlardır. Hem personelimizin, hem araçlarımızın hem de  Bostancı nakliyat işlemlerinin kesinlikle sigortalı olduğundan emin olunuz. Güvenli taşımacılık için firmamız sizinle.