Ev Taşıma

Ev taşımak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan firmamız tüm hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Ev taşıma konusunda beklentinizin çok üzerinde bir hizmet sunmaktayız. 

 

ev taşımaSizin adınıza tüm eşyaları paketlemekte ve taşımakta olan ekibimiz ile tanışmak istemez misiniz? Tek bir iğne dahi toplamadan evinizin taşınabileceğini biliyor muydunuz?  

Evet, sizler sadece taşınacak olan eşyalarınızı ekip çalışanlarımıza gösterin ve ev taşıma işlerini usta ellere emanet edin. En ufak eşyadan en büyük eşyanıza kadar özenle ve büyük bir tertip ile topluyoruz. Uygun paketleme işlemleri ile sizlere oldukça kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

 Eğer siz de evinizi taşıtmak istiyor fakat güvenilir birini bulamıyorsanız o halde artık doğru adrestesiniz. Ev taşıma konusunda yılların verdiği tecrübeyi, son teknoloji ile birleştiriyoruz. Özellikle de günümüzde yüksek katlı siteler ve daireler oldukça fazla oranda olması sebebi ile asansörlü taşıma sistemine geçiş yapmış bulunuyoruz.  

Bu sistem sayesinde hem daha az eleman kullanıyoruz hem de ev taşıma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Evden Eve Nakliyat Bostancı işinin tüm inceliklerini bilir ve buna göre çalışmalarımızı sürdürürüz. Siz de bu uzman hizmetten destek almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. 
Eşyalarınızın doğru paketlenmesi işleminden sonra doğru taşınması işlemine geçmekteyiz. Örneğin bir buzdolabını tek bir kişinin sırtına alıp indirmeye çalışması gibi bir yöntem oldukça yanlıştır. Özellikle de evden eve taşıma esnasında beyaz eşyaların yere sürtülerek götürülmesi makinelerinizde kalıcı hasara yol açabilir.  

Bunun önlenebilmesi için mutlak suretle eşyalarınızı emin ellere bırakmalısınız. Doğru paketleme, doğru taşıma gibi önemli bir diğer işlem de doğru nakliyedir. Bunu bilir ve buna uygun araçlar temin ederiz. Çelik kasalı araçlarımız tamamen darbelere ve olası kazalara karşı korunaklı bir yapıya sahip olan araç filosundan oluşmaktadır.