Eşya Depolama

UYGUN ALANLARIMIZDA SİGORTALI EŞYA DEPOLAMA 

Eşya depolama ihtiyaçlarınızda alarmlı, korumalı, güvenli depolama alanlarımızla sizlerleyiz. Ev eşyalarından ofis eşyalarına ve değerli antika parçalara kadar depolama konusunda firmamıza güvenebilirsiniz.  

eşya depolamaDepolama alanlarımız 1+1 evler, 2+1 evler, 3+1 evler, 4+1 ev eşyalarının depolanması, dubleks ve daha büyük ev eşyalarının depolanması olarak uygun şekilde ayarlanan oldukça geniş alanlardır. Kiralık depo sözleşmemizden, en kapsamlı sözleşmelerimize kadar eşya sayınıza kadar ayarlama yapmaktayız.  

Her zaman en uygun teklifleri sunduğumuzdan, fiyatlarımızın çok uygun olduğundan emin olabilirsiniz. İnternet sitemizde fiyat listemizi bulacaksınız ve isterseniz karşılaştırma yapabilirsiniz.

 
Mini depolama, midi, ultra ve maksi depolama ile mega depolama sınıflandırmalarımızda farklı fiyat uygulamalarımız söz konusudur. Fiyatlarımız aylık olarak belirlenmektedir. Altı aylık kullanımlarda fiyat tarifemiz farklıdır. Sizin için tüm kolaylıkları düşündük ve uzun süre muhafazalar için daha uygun fiyat çizelgesi sunmaktayız.

Bostancı Eşya depolama hizmetlerimizi kesinlikle sözleşmesiz yapmamaktayız. Firma olarak daima müşterilerimizin memnuniyetini düşünmekteyiz. Profesyonel çalışma anlayışımızda her eşyanızın firmamız kayıtlarına girişi yapılacaktır. Verilerimize eklenen eşyalarınızın giriş, kalış ve çıkış tarihleri her zaman sisteme girilmektedir.  

Ayrıca depolama hizmetlerimizin sigortalı olduğunu, tüm eşyalarınızın sigortalandığını da ekleyelim.

 
depolamaDepolama alanlarımızda eşyalar türlerine göre ayrılır ve saklanması da uygun malzemelerle yapılır. Sarılması gereken eşyalar olabilir. Tozlanma olmadan eşyaların saklanması için alanlarımız uygun düzenlemeleri mevcuttur.  

Havalandırma ve klima sistemimiz de bulunmaktadır. Ayrıca yüksek güvenlikli depolama alanlarımızda istenmeyen hırsızlık olayları kesinlikle yaşanmaz. Firmamızdan taşımacılık hizmetleri de alabilirsiniz.  

Parsiyel taşımacılık dahil her türlü nakliye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sitemizden inceleyin ve firmamızı keşfedin.  

Ülkemizin her yerine taşımacılık yaptığımızı belirtelim. Son derece memnun kalacağınız hizmetlerimiz için her zaman sizinleyiz.  

Çağrı merkezimizden devamlı olarak iletişime de geçebilirsiniz. Eşya depolama konusunda firmamız ile karşılıklı sözleşme yapıp, gözünüz arkada kalmaz, ayrıca son derece ucuz eşya depolama hizmetleri sunan firmamız en çok tercih edilen eşya depolama firmaları arasında yer almaktadır.